Somon DNA

Bir diğer adı ile BIOGENEVITY tedavisi.. Yoğun nemlendirme ve cilt onarma olmak üzere iki aşamalı bir tedavi yöntemidir. Hücrelerin beslenmesi, UV ışınlarının zararına karşı korma ve cildi derinlemesine besleme başlıca etkileridir.

Her sabah daha genç bir cilt ile uyanmayı sağlayan bu tedavi alerjik bir tepki oluşturmadığı için her ciltte uygulanmaktadır.

Serbest radikalleri yoğun bir şekilde temizleyen Somon DNA’sının ciltteki bu etkisinin sebebi bilimsel araştırmalar sonucu ortaya konmuştur. Araştırma sonunucunda “SOMON BALIĞI” Dnasının insan cildindeki eksilen proteinleri tamamlayabilen en iyi kaynak olduğu bilgisine ulaşılmıştır.

Tedavi uygulanan kişilerden 10 yıl geriye giden örneklerin olması da tedavinin etkinliğini ve güvenilirliğini gözler önüne sermektedir.

Çatlak Tedavisinde Başarılı!

Yüz, el, boyun ve dekolte bölgelerinde ciddi bir gençleşme sağlayan BIOGENEVITY tedavisi, aynı zamanda kadınların çok sıkıntı duyduğu ve tedavisinin zorluğuyla bilinen çatlaklarda da olumlu sonuçlar elde etmektedir.

Saç Dökülmelerinde de Etkili!

BIOGENEVITY, cilt yenileme ve çatlak tedavisinin yanı sıra bir çok insanın kabusu haline gelen ve durdurulması oldukça güç olan saç dökülmelerine karşı da oldukça etkilidir. Yöntem ile saç derisine direkt yolla uyarım yapılarak saç derisinin yenilenmesi sağlanır .

WhatsApp Whatsapp'tan Mesaj Gönderin !