Maske Uygulamaları

Kliniklerimizde bir çok maske uygulaması yapılmaktdır.

Dual Hyaluronik Asit Maskesi

Yoğun Hyaluronik asit maskesi ile harika nemlendirme

Cildiniz için yüksek besleyici bitkisel plasenta formülü ile yoğun bir şekilde nemlendirir, kuru ciltleri yatıştırır ve rahatlatır, cilt elastikiyetini artırır. Cildinizi dinlendirir, hyaluronik asit içeriği sayesinde yanlızca 15 dakika içinde cildinize ihtiyacı olan nemi sağlar, cildiniz daha pürüzsüz, parlak ve aydınlık bir görünüme kavuşur. Gece boyunca cildinizin daha nemli, sağlıklı ve yenilenmiş olmasını sağlar.
Daha genç, parlak, ve pürüzsüz cilt gelişimi sağlar.

Kristal Maske

Kristal Maske ile 30 dakikada ışıl ışıl bir cilt!

 1. Mikro iğne & maske kiti cildin üzerindeki ölü deri katmanını kaldırır ve mikro iğneler ile somon DNA, büyüme faktörü (EGF), hyaluronik asit, bitkisel kök hücre kültürü, E ve C vitaminlerini dermise ileterek  yoğun anti aging bakım yapar.
 2. Cildi derinlemesine nemlendirir, daha pürüzsüz, parlak ve aydınlık bir görünüme kavuşturur.
 3. Gece bakımı olarak uygulandığında cildin daha nemlenmiş, sağlıklı ve yenilenmiş olmasını sağlar.
 4. Tek kullanımlık özelliği sayesinde  kürlerinin etkisini görmek için idealdir.
 5. Ciltte kolajen üretimini ve kök hücre aktivasyonunu destekler ve mikro iğne teknolojisi sayesinde yaşlanma belirtilerine karşı içeriden etki eder.
 6. Kök Hücre Besleyici Kürü ( Gold Kür )

Kök hücre besleyici ve yoğun onarıcı 4 haftalık bakım kür

kozmetik ürünleri içinde dünyadaki ilk ve patentli eriyebilir mikro iğne terapi sistemi kullanılmıştır. Cildi nemlendiren hyaluronik asit, antioksidan C ve E vitaminleri, cilt hücrelerinin yenilenmesini tetikleyen epidermal büyüme faktörü ve kök hücre kültür ortamı mikro iğneler ile cilt altına iletilir. Geleneksel kozmetik ürünlere göre daha yoğun ve konsantre formül, aktif maddelerin cildin orta katmanına ulaşmasını sağlayan patentli mikro iğne teknolojisi ile cildinizi yaşlanmanın etkilerine karşı içeriden besler. Yoğun hücre güçlendirme etkisiyle kolajen yıkımı ile savaşır.

Bu kürümüz nemlendirici serumu ile birlikte verilir.

 1. Yüzeysel lekelerin rengini açar
 2. Enjeksiyonsuz doğal dolgu etkisi sağlar
 3. Cildi pürüzsüzleştirir, sıkılaştırır

Kök Hücre Besleyici Kürü ( Gold Kür )

Kök hücre besleyici ve yoğun onarıcı 4 haftalık bakım kürü kozmetik ürünleri içinde dünyadaki ilk ve patentli eriyebilir mikro iğne terapi sistemi kullanılmıştır. Cildi nemlendiren hyaluronik asit, antioksidan C ve E vitaminleri, cilt hücrelerinin yenilenmesini tetikleyen epidermal büyüme faktörü ve kök hücre kültür ortamı mikro iğneler ile cilt altına iletilir. Geleneksel kozmetik ürünlere göre daha yoğun ve konsantre formül, aktif maddelerin cildin orta katmanına ulaşmasını sağlayan patentli mikro iğne teknolojisi ile cildinizi yaşlanmanın etkilerine karşı içeriden besler. Yoğun hücre güçlendirme etkisiyle kolajen yıkımı ile savaşır.

Bu kürümüz nemlendirici serumu ile birlikte verilir.

Hücre Yenileyici Kür ( Gümüş Kür )

Kök hücre besleyici ve yoğun onarıcı 4 haftalik bakım kürü

Dünyadaki  patentli eriyebilir mikro iğne terapi sistemi kullanılmıştır. Cildi nemlendiren asit ve vitaminlerin yanı sıra  cilt hücrelerinin yenilenmesini tetikleyen epidermal büyüme hücre yenileyici etkisi ile geleneksel kozmetik ürünlere göre daha yoğun ve konsantre formül, aktif maddelerin cildin orta katmanına ulaşmasını sağlayan patentli mikro iğne teknolojisi ile cildinizi yaşlanmanın etkilerine karşı içeriden besler. Yoğun hücre güçlendirme etkisiyle kolajen yıkımı ile savaşır.

Bu kürümüz nemlendirici serumu ile birlikte verilir.

 1. Kolajen üretimini destekler
 2. Cildin doğal yara iyileşme sürecini başlatır
 3. Hücre yenilenmesini destekler

WhatsApp Whatsapp'tan Mesaj Gönderin !