Inofacial ile Cilt Bakım

INNOFACIAL İLE CİLT BAKIMI

Innofacial ile kadınlarımız ekrandan takip ettikleri ünlülerin güzellik sırlarını keşfetmiş ve estetik operasyonlar olmadan da ışıltılı berrak bir cildin sahibi olacaklardır.

INNOFACIAL NEDİR ? NE İŞE YARAR?

Innofacial, cilt yüzeyini yeniden yapılandıran cihaz ve vakum sistemiyle uygulanan en yeni , en gelişmiş ve güvenilir metoddur.

Bir çok cilt problemi yaşayan kişiler el ile müdahale ile yüzlerine sıkma işlemi yaptırırlar bu ciltte ne kadar dikkatli de yapılsa aknelerdeki iltihaplı hücrelerin yüze yayılmasına engel olamaz.

Ayrıca leke , akne gibi şikayeti olan cilt tiplerinde klasik peeling ve kimyasal peelingler ile cilt soyma işlemleri yaptıran hastalarda cilt yüzeyi çok hassas olacağından buna uygun güvenli bir bakım yapılmalidır. İşte böyle durumlarda innofacial sistemi ile düzenli yapılan medikal bakımlarla hastalarımızın eş zamanlı olarak temizlik , soyma , derinlemesine komedon temizliği , nemlendirme ve antioksidanlarla korumasını birleştiren cilt görünümünü iyileştirerek daha güzel bir cilde ulaşmayı sağlayan hydradermabreazyon yöntemidir.

Innofacial Nasıl Uygulanır ?

Innofacial uygulamasını üç aşamalı olarak cilde uygularız. Her aşamada uyguladığımız özel olarak geliştirilmiş serumlar yardımıyla cildi yenileriz.

Bu aşamalarda ;

İlk Olarak ; birinci aşamada cildin güvenli bir şekilde derinlemesine temizliğini hedefleriz. Cildimizin çok sevdiği olmazsa olmazımız salicylic acid , tıkanmış gözenekleri temizler . Açık gözeneklerin kapanmasını tekrar komedon oluşmasını ve akne oluşumunu engeller . Sonrasında Lactic acid ile renk tonu düzenlenmesi ve nemlilik kazanması için bir çalışma uygulanır. Uygulanan serum içeriklerinde ayrıca yumuşak bal ve bitki özleri ile ciltte derinlemesine temizlik sağlanırken ciltte sakinleşme cilt elastikiyetini arttırıcı gençlik ışıltısı sağlar.

İkinci aşama olarak ; tertemiz olmuş cildimizde artık derinlemesine bir medikal bakıma başlıyoruz Bu aşamada amacımız Glukosamin ve Lactic acid sayesinde ciltten ölü tabakayı kaldırmak , pigment bozukluklarında iyileşme sağlamak , akne ve leke şikayeti olan hastalarımız için tedaviler yapar. Bu aşamadaki ilerleyiş hastamızın cilt yapısına göre farklılıklar gösterebilir.

Son aşamada ise ; cilt konforu için çalışmalar yaparız. Bu aşamada kullandığımız serum içeriğinde çay bitki özü , at kestanesi özü , biberiye özü , lavanta , vitamin b5 ve antioxidatif içerikler içerir. Bu serum leke çiller ve ince kırışıklıkların nedeni olan ultraviole ışınlarına karşı korur . Kırışıklık oluşumunu ve yaşlanmayı önler. Kılcal damar dolaşımını uyarır. Göz çevresindeki koyuluk yani morluklar genetik değil ise dolaşıma ve yorgunluğa bağlı ise düzenler ve geçirir. Anti alerjik ve anti bakteriyel etki sağlar. Cildi güçlendirir ve yoğun nem oluşturarak korur.

Innofacial ile gençlik ışıltısı kazanan cildinizin bu halini koruyabilmek için birer ay arayla en az 5 seans olarak uygulanmasını tavsiye ederim. Aynı zamanda farkli dermatolojik cilt hastalıklarının tedavilerinde destekleyici etki olarak da kullanılabilir.

Zaman hep ileriye akarken cildimizle gençlik ışıltımızı her zaman koruyabiliriz

WhatsApp Whatsapp'tan Mesaj Gönderin !