Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Beylikdüzü Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, lazer teknolojisi yardımıyla, en kısa sürede ve en az ağrıyla vücuttaki kıl ve tüylerden kurtulma işlemidir. Ve bu durum günümüzde en sağlıklı uygulamalardan bir tanesidir. Lazer epilasyon sadece kadınları değil erkekleri de kapsayan, vücudun belli yerlerindeki kıl ve tüylerden kurtulmak için yapılan önemli bir çalışmadır. Lazer cihazları sadece kıl ve tüy için değil, göz ve kalp ameliyatları olsun, böbrek taşları olsun birçok tıbbı alanda tedavi olarak kullanılmaktadır. Bunlar için yararlanılan teknolojinin etkisi oldukça büyüktür.

Lazer epilasyon tüm vücut bölgelerindeki tüylere uygulanabilmektedir. Uygulanma süresi, lazer epilasyon cihazlarının özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Hızlı çalışma özelliklerine sahip cihazlarla bikini bölgesi, kol ve bacaklar 1 saat, yüz 5-6 dakika, dudak üstü tüyleri ise 1-2 dakika da gerçekleştirilmektedir. Lazer ışın tedavisinin sonuç bulması tek seferde mümkün olmamaktadır. Bu süre genel olarak 6 seansa bölünerek yapılmaktadır. Lazer epilasyon, kıl köklerini tahrip etmekte ve bu sebeple de tekrardan çıkmamasını sağlamaktadır. Bu durum Amerika’da bilimsel olarak kanıtlanmaktadır

Epilasyon yaptıracağımız merkezlere çok dikkat etmek gerekmektedir. Mutlaka çok deneyimli çalışanları olan lazer epilasyon merkezini seçmelisiniz. Doktor dahi olmayan birçok kişi ticari amaçla açmış bulundukları yerlerde zarara uğramamızın büyük etkeni olabilmektedirler. Ayrıca Sağlık Bakanlığı’nın onaylamış olduğu yerleri seçmeye büyük bir özen göstermeliyiz. Sadece lazer epilasyon konusunda uzmanlaşmış, temiz ve hijyenik bir alan sunan kuruluşları tercih etmek gerekmektedir. Kendini kanıtlamış olan bu kuruluşların başında; Bahçelievler Lazer Epilasyon merkezi gelmektedir. İnternet sitesiyle bizlere hakkında bilgi alabilme ve anında ulaşım hizmeti sunmaktadırlar. Uzman ekip ve profesör doktorlarıyla çalışmalarını yürütmektedirler. Bahçelievler Lazer Epilasyon çalışanlarıyla iletişim halindeyken sizlerin neye, nasıl ihtiyacınız olduğuna uzman ekibiyle karar verip en sağlıklı yöntemlerle her zaman yardım sağlamaktadırlar.